KONFERENCJA PRASOWA 13.09.2013r.

źródło: oficjalny portal Miasta Ruda Śląska: 14 października, Dzień Edukacji Narodowej, będzie obchodzony w Rudzie Śląskiej w wyjątkowy sposób. W tym dniu w mieście odbędzie się wielki Test z języka angielskiego. Każdy rudzianin może sprawdzić swoje umiejętności, a przy okazji zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody. – Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że znajomość języków obcych jest wielkim atutem człowieka – mówi Grażyna Dziedzic. – Osoba, która mówi w obcych językach jest ceniona na rynku pracy, ale też zyskuje mogąc bez pośredników rozmawiać w różnych językach, czy czytać obcojęzyczną literaturę. Tym bardziej cieszy mnie inicjatywa organizatorów, która z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem – dodaje prezydent miasta… http://www.rudaslaska.pl/ruda-slaska/aktualnosci/2013/09/13/angielski-w-rudzie-slaskiej/

http://static.rudaslaska.pl/theme/rudaslaska/galleryimg/konfa-angol/8a83d43987a0d2e6d25b51a97166907d.jpg

Pisali również:

W październiku odbędzie się wielki test z języka angielskiego w Rudzie Śląskiej. Może w nim wziąć każdy mieszkaniec naszego miasta. Test z języka angielskiego w Rudzie Śląskiej odbędzie się w październiku. Organizatorzy zapowiedzieli nagrody dla najlepszych

Test z języka angielskiego z Rudzie Śląskiej odbędzie się w październiku (© Archiwum Polskapresse)

 

 

Test z języka angielskiego w Rudzie Śląskiej: dla kogo?


Ruszyły zapisy do wielkiego testu z języka angielskiego dla mieszkańców Rudy Śląskiej. Każdy, kto chce sprawdzić swój angielski, od dziś może zgłosić swój udział w zabawie. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej organizatora. Bezpłatny test z języka angielskiego w Rudzie Śląskiej odbędzie się 14 października.

– Wielki test z języka angielskiego dla mieszkańców Rudy Śląskiej będzie miał formę zabawy, w której każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności językowe – informuje Dominik Doliński ze szkoły językowej Angloman. – Serdecznie zachęcam do rejestracji, a następnie wzięcia udziału w teście – dodaje.

 

Jak się zapisać?


Każdy zainteresowany może zgłaszać swój udział od dzisiaj, tj. od 20 sierpnia poprzez rejestrację na stronie www.rudaslaska.speakingenglish.pl . 14 października, a więc w dniu testu, trzeba będzie się ponownie zalogować na stronie i rozwiązać test przez internet.

– O wszystkich szczegółach poinformujemy w połowie września – mówi Dominik Doliński. – Już teraz mogę jednak zapewnić, że najlepszym przyznamy bardzo atrakcyjne nagrody. Z pewnością więc warto dołączyć do zabawy – podkreśla.

 źródło: http://rudaslaska.naszemiasto.pl/artykul/test-z-jezyka-angielskiego-w-rudzie-slaskiej-trwaja-zapisy,1971990,t,id.html.

 

 

Comments are closed.