ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY OTWARTE

Serdecznie zapraszamy na zapisy w nowym roku szkolnym 2014/2015 na kursy językowe do naszych oddziałów. Zapisać się można przychodząc na zapisy w wyznaczonych terminach lub telefonicznie. Informacje dostępne są w zakładkach oddziałów. Najszybciej zgłosić można się formularzem zapisy on line. Na stronie dostępny jest również test w 5 min. Można rozwiązać go w każdej chwili i od razu otrzymać wynik oraz prognozę ile Państwo nauczą się po roku nauki.
Zgłoszenia przyjmujemy do wszystkich naszych oddziałów dla grup począwszy od najmłodszych 6 latków, 7 latków, 8 latków metodą Direct KIDS oraz 9 latków, 10 latków, 12 latków 14latków, młodzieży i dorosłych metodą Direct Method. Grupy są podzielone również stopniem zaawansowania. Zajęcia z języka niemieckiego prowadzone są dla młodzieży i dorosłych od 14 roku życia na wszystkich poziomach zaawansowania.
UWAGA. Rozpoczęcie zajęć nastąpi od 15.09.2014r. oraz od 22.09.2014. Terminy lekcji zostaną ustalone i podane na kilka dni przed rozpoczęciem. Terminy zostaną ustalone biorąc pod uwagę wszelkie Państwa sugestie. Grupy dzieci od 10 roku życia zajęcia będą miały w godzinach popołudniowych około godziny 16.00. Grupy dorosłych zajęcia będą miały miały około godziny 18.00 i 18.30.
Grupy KIDS od 6 – 9 lat zajęcia będą miały w godzinach świetlicowych. Dzieci pozostające na świetlicy zostaną przyprowadzone na zajęcia i odprowadzone do świetlicy zgodnie z ustaleniami z rodzicami.
Serdecznie zapraszamy.

Comments are closed.