WIELKI TEST JĘZYKA ANGIELSKIEGO

14 września 2014 r. w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej odbędzie się ogólnopolski Wielki Test Języka Angielskiego! Organizatorem Wielkiego Testu Języka Angielskiego jest szkoła języków obcych  Angloman Ruda Śląska. Test przeznaczony jest dla każdego mieszkańca Rudy Śląskiej począwszy od dzieci w wieku 8 lat. W zeszłym roku pisaliśmy internetowy test dla mieszkańców Rudy Śląskiej. W tym roku jesteśmy uczestnikiem ogólnopolskiego wydarzenia. W ponad 70 miastach w ten sam dzień 14 września tysiące Polaków zmierzy się z językiem angielskim. Będziemy mogli po raz kolejny sprawdzić swój aktualny poziom znajomości angielskiego, ale również porównać się z całą Polską! Wielki Test Języka Angielskiego będzie przeprowadzony w formie pisania standardowego testu na kartach papieru w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej. Ze względu na ograniczoną liczbę osób 540 test będzie pisany w dwóch rundach.Pierwszych 270 zarejestrowanych uczestników weźmie udział o godzinie 15.00, natomiast kolejna liczba uczestników o 17.00.Po raz pierwszy Wielki Test Języka Angielskiego jest realizowany na prawdziwych egzaminach certyfikujących TOEFL JUNIOR i TOEIC, co wymiernie określi poziom znajomości języka.
W zależności od wieku uczestnicy otrzymają jeden z 3 możliwych do rozwiązania testów.
Dzieci od 8 do 12 roku – otrzymają test odpowiedni dla swojej grupy wiekowej, który został opracowany przez organizatora ogólnopolskiego Wielkiego Testu Języka Angielskiego – Homeschool z Białegostoku.
Młodzież od 13 do 17 roku –  otrzymają test TOEFL JUNIOR
Dorośli – otrzymają test TOEIC.
Zapraszamy do rejestracji na rudaslaska.znaangielski.pl
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody:
Międzynarodowe egzaminy certyfikujące z wydaniem uznawanego na świecie certyfikatu językowego
Kursy języka angielskiego on-line w Szkole Angloman
i wiele innych.