DIRECT KIDS (Top Direct Publishers)

W nowym roku szkolnym wprowadzamy odświeżone podręczniki. Zmieniliśmy wygląd okładki, tak aby stała się atrakcyjniejsza dla naszych najmłodszych klientów. Dzięki uwagom od lektorów i metodyków, którzy używali podręczników w poprzednich latach szkolnych mogliśmy również nanieść kilka istotnych poprawek. Jesteśmy przekonani, że nowe wydanie będzie cieszyło się dużą popularnością.

Wszystkie zalety metody bezpośredniej w podręcznikach przygotowanych specjalnie dla dzieci ze szkoły podstawowej. Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe wprowadza dziecko w świat języka angielskiego. Dzieci szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku.

Podręcznik podzielony na 7 części, odpowiednio do grupy wiekowej i zaawansowania:

Direct Kids – First Touch of English

Książka dla najmłodszych w wieku 6-7 lat. To pierwsze spotkania z angielskim dzieci, które dopiero uczą się czytać i pisać. Każda lekcja zawiera szereg ciekawych, ilustrowanych ćwiczeń, aby najmłodsi mogli w przyjemny sposób utrwalać poznane zagadnienia.

okladki_direct_kids_01

 

Direct Kids 1, 2, 3, 4 – Enjoy your School Time

Podręczniki rozbudowują bazę aktywnie używanego słownictwa i wprowadzają więcej możliwości wypowiedzi poprzez nowe zagadnienia gramatyczne. Obok bogatego słownictwa z otaczającego ich świata, dzieci uczą się ciekawostek o tradycji krajów anglojęzycznych.

okladki_direct_kids_02

 

Direct Kids 5, 6 – Becoming a Teenager

Kolejne etapy to dalsze rozwijanie słownictwa, umiejętności dyskutowania na różne tematy, a także poznawanie sposobów wyrażania i opisywania uczuć oraz emocji. Książki gruntownie utrwalają poznane na wcześniejszych etapach zagadnienia gramatyczne oraz wprowadzają nowe. Na tym etapie nauki dzieci potrafią już komunikować się i potrafią poradzić sobie z różnymi sytuacjami, w których mogą znaleźć się podczas podróży poza granice naszego kraju.

 

okladki_direct_kids_03

Direct KIDS – dostępne w wersji polskiej oraz międzynarodowej (bez tłumaczeń).

kids_01
kids_02
kids_03
[one_fourth_last]kids_04[/one_fourth_last]