Jeśli jesteś nauczycielem dla którego nauczanie języka obcego jest pasją, jesteś osobą pewną siebie, sumiennie wykonujesz powierzone działania, posiadasz doświadczenie w nauczaniu dzieci młodzieży lub dorosłych to z pewnością profil Twoje osoby odpowiada naszym zapotrzebowaniom. Szkoła Języków Obcych ANGLOMAN prowadzi kursy dla kilkuset przedsiębiorstw i organizacji na ternie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem sektora rynku zapraszamy Państwa do złożenia aplikacji pracy wypełniając niniejszy formularz.

baner cv-600px

Twoje CV (wgraj plik w formacie: doc, docx, odt, pdf)

Wypełniając powyższy formularz akceptuję zasady korzystania z witryny. Lingua Lab dba o ochronę Twoich danych kontaktowych.

Administrator Danych Osobowych Angloman informuje, iż dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane wyłącznie w związku z prowadzonym procesem rekrutacji i nie są udostępniane osobom i podmiotom trzecim. Jednocześnie informuje, Angloman nie prowadzi trwałych zbiorów danych osobowych związanych z procesem rekrutacji i nie przechowuje złożonych aplikacji. Wysłanie przez wypełnionego formularza kariera-praca, ma charakter wyłącznie informacyjny w celu nawiązania kontaktu zainteresowanego z Angloman.